עוצמה מינית – המסע הגדול הביתה

המסע הגדול הביתה הוא למעשה מסע בו הדרך היא היעד.

מסע של חיבור בין חלקים שונים (רגש, מין, לב, תודעה) שיודעים לעבוד באינטגרציה ובסינרגיה נפלאה, אם רק נאפשר להם. מסע המביא את ההנאה שבלחקור ולגלות את טבענו הבלתי מאולף והחופשי, ולגלות עולמות חדשים, אשר ייתכן ואפילו לא חלמנו עליהם או לא ידענו על קיומם.

זה וואחד דייט עם עצמנו ובאיזשהו מקום יש כאן קריאה לכינון מערכת יחסים לטווח ארוך בין המודעות, האגו, צרכי הגוף וקריאת הנשמה שלנו. בעומק כולם פועלים מתוך אהבה ורוצים לשרת את החיים, המתבטאים בעוצמה המינית. עוצמה שאינה שלנו, כי אם זורמת דרכנו.

אנחנו נגלה פעם אחר פעם לאורך הדרך כי השאלה אינה כיצד להעצים את האנרגיה המינית. שכן אנרגיה זו מטבעה היא עוצמה. אולי האנרגיה החזקה ביותר הקיימת בטבע, שכן היא אנרגיה המביאה חיים ויוצרת יש מאין. השאלה היא היכן אנו מתכחשים ומדחיקים, מנסים לשלוט/לדכא/להסתיר/להחביא אותה מתנועתה הטבעית, מכל מיני הרגלים וטבו-אים חברתיים מסרסים, שהורגלנו בהם ואימצנו אותם בשוגג, כאילו היו אמת לאמיתה וטבע באלפי השנים האחרונות.

עוצמה מינית היא יותר מתשוקת גוף. היא דחף רוחני של הנשמה לחוות איחוד. זהו דחף שקדום לזיכרון העוברי של האחד עם האם. זו הכמיהה לחזרה הביתה, להתמוססות עם המקום ממנו הנשמה עצמה נבראה והגעגוע/הכאב המתוק שנמצא בה.

הצל הוא כאשר אנו משליכים זאת באופן לא מודע על בן/ת זוג, הצלחה, קריירה וכו' כאחראים למימוש חוויה קמאית זו. דבר שלעולם לא יוכל לבוא על מימושו/סיפוקו.

לעומת זאת, בתהליך מודע, האנרגיה המינית מתגלה כאנרגיה רוחנית, אשר עצם הזרימה שלה בגוף מאפשר לכוח הבריאה לנוע בתוכנו ולעורר השראה ויצירה. ממש כשם שאומן פועל מתוך זרם של השראה בתוכו.

ישנו הרובד המיני שקשור לרבייה והישרדות, וכאשר אנו מכבדים ומכירים באיכות זו בתוכנו, אנו יכולים להיפתח לרבדים ותמורות נוספים של האנרגיה המינית: כוח ריפוי, כלי להתנבאות והגשמה, ומרחב מזין של עונג, אינטימיות וקירבה.

אנו יצורים אנושיים ואנו זקוקים להזנת סוגי מזון שונים לבריאות הגוף והנשמה: אוכל, נשימה, ביטוי-יצירתיות, תנועה ומאוווד חשוב: מגע, קירבה ואהבה.

מקום לפגיעות כשער לעוצמה

קירבה מתאפשרת כאשר אנו משתפים ומביאים גם את הפגיעות שלנו.

הגוף המיני קשור קשר הדוק ומושפע עמוקות מגוף הרגש. ככל שאנו לומדים לחבר בין שני הגופים הללו בעזרת הגוף והלב הנוכח והקשוב, עוצמה כנה נובעת ממעמקינו.

הצעד הראשון הוא ההבנה כי ככל שאנו נוכחים יותר בגוף, כך עוצמתינו המינית עולה. אין כאן פעולה או מאמץ שיש לעשות, כי אם תשומת לב שמזמינה קודם כל הקשבה פנימה היוצרת אינטימיות גדולה יותר עם גופינו, תחושותינו ורגשותינו.

מכאן נפתח תהליך של זיהוי המקומות בהם אנו משתמשים במיניות שלנו כמניפולציה או באופן סמוי בצל. פעולה שמחלישה אותנו, מכיוון שהיא מגיעה מתוך תחושת חוסר ערך או פגיעות שמסתתרת מאחורי פרסונה.

זה תהליך משמעותי והוא ילווה אותנו (אלו הבוחרים ללכת בדרך זו) כנראה כל חיינו. הבשורה המשמחת – זהו תהליך מתגמל ברמות על, מכיוון שהוא מביא לפעולה שבמשך יובלות נשכחה מהקולקטיב האנושי והיא: לתבוע חזרה את העוצמה שלנו!

העוצמה באה מהמקום בו אנו מביאים את השימוש באנרגיה זו לאור ובכך מאפשרים להרבה אנרגיה רגשית שהייתה עסוקה בלהחביא/להדחיק/להחזיק אותה מאחורי אשמה ובושה, להיות זמינה עבורנו כעת באופן מודע, שלם, בוגר ואינטגרטיבי.

כשאנו בחיבור וסנכרון עמוקים יותר בין הלב, המיניות והמודעות/תודעה שלנו ומתעלים אותה באופן קשוב, אנו הופכים גנרטורים שמפיצים יותר אהבה ומתעצמים כיצורים מיניים ורוחניים כאחד.

חשוב להדגיש לגבי העוצמה המינית, שהאקט המיני במיטה הוא פן אחד של משהו רחב, עמוק וגדול הרבה יותר המשתקף בקשרים שלנו עם עצמנו, א.נשים, הטבע וכל החיים.

עוצמה מינית היא ממש ישות שאנו לומדים לתקשר איתה. לחיות ולשחק עמה, ובייחוד להפוך חברים ממש טובים ומאהבימות שלה. היא משאב יקר, ממנה ואיתה אנו יכולים לבטא את מלוא עוצמתנו.

עבורי חוויית ההתמסרות לאנרגיה זו, והיכולת לאפשר לה לזרום בנו באופן חופשי, מרפא, מענג, מזין, ומקרב תוך כיבוד הקצב והגבולות שלנו, היא מפתח של שינוי תודעתי מקיף עמוק לאנושות כולה.

העוצמה המינית היא אנרגיית החיים שזורמת בנו. זו אנרגיה שקורנת אור. ממש! אנו ישויות אור סקסיות והגיע הזמן להיזכר (מלשון זכר) ולהינקב (מלשון נקבה) בכך.

מתוך ברית מחודשת, וכלים להיפגש עם הכאב והבורות שחיכו בתוכנו, מגיעות בגרות, אחריות והיכולת לתבוע בעלות מחודשת על העוצמה ותהליך הריפוי שלנו. אנו לומדים מחדש ונזכרים כיצד לעבוד עמה באופן תומך ומעצים המתמיר מלחמה במשחק ,פחד בהתמסרות ושכחה בחוויה של בית, ביטחון ואהבה.

היזכרות זו היא המתיקות במסע הגדול הביתה. מסע בו היעד הוא הדרך והמטרה היא החוויה במפגש עם החיים עצמם.

שתפו את הפוסט

פוסטים קשורים