השורשים שבלב

במשך 3 שנים היה בי חלק שביקש בית, שורשים וקשר.
ועכשיו לקראת סוכות שמזכיר לנו את הארעיות שבחיים. שגם בית הוא משהו זמני, ומזמין למצוא את השורשים שבלב, אני חווה את החלק בי שאומר תודה לכל השגעת הזאת בעולם, כי בזכותה אני כאן בארץ. מעל חצי שנה שהשורשים שלי מתעבים ומתפרסים. הבית שלי הופך לעוגן מזין והאהבה בחיי הופכת למורה שלוקחת אותי בנחישות וברכות צעד צעד.
וכן.. הכל יכול להשתנות..
.
לפני שנה בביקורי האחרון בברזיל בנינו רון אקהו ואני את התוכנית למנהיגים שהייתה אמורה להתקיים שם הקיץ, ונדחתה לתאריך לא ידוע בהמשך.
קראנו לה : " מנהיגים בשירות האהבה "
Leaders In The Service of Love
.
הקריאה שלנו באה מתוך רצון ליצירת בית ומרחב להתפתחות אשר מתהווה כבר כמה שנים ומביאה תהליכים ללימוד ולתרגול הכלים לתקשורת בין אנשים אשר רוצים ללמוד הנהגה אחרת. הנהגה של הלב. הנהגה שלומדת להקשיב ולהיות בחיבור עם כל חלקינו. המינ'ות, הלב, הרגשות, הגוף והמודעות. הנהגה שמבקשת ליצור תשתית לעולם שמחובר לטבע הנשמתי ולקדושה של החיים על כל הווייתם.
.
אחד הדברים שאני מבין כיום הוא שהשכנת שלום מאתגרת כל שתהיה, מבקשת להתגשם דרך מורכבויות.
כלומר דווקא ההסכמה להכיר ואולי אף לעבור דרך משמעותית עם אנשים בעלי מחשבות ורעיונות שונים ממני וללמוד איך להקשיב אלו לאלו, ואיך להיפגש בגובה הלב במכנה המשותף האנושי שלנו, היא פעמים רבות החוליה החסרה.
.
זו התשוקה שלי ללמד וללמוד מהחיים ומהמפגשים בין אנשים מכל מיני מקומות ותרבויות שונות איך לקחת אחריות וליצור בחירה מודעת בקירבה ובתיקשורת?
איך להביא באופן בריא ומרפא את הפגיעות שנמצאת במ'ניות ובחיבור אל הלב, ולתת מקום לפחדנו העמוקים ביותר בצורך הבסיסי לקיימות, על מנת שנוכל להתמיר את חוויית ההישרדות לחיים מתוך השראה שמחה ותשוקה?
.
אני קולט שהמסלול למנהיגים בשירות האהבה שהחל להירקם בברזיל אשתקד, מתגשם ובא דרך המסלול השנתי של להתעורר לכוח החיים כאן בארץ!
גם כאן איני לבד. ריקי יד ימיני ואיל שמצטרף כלוגיסטיקן מיסטיקן לב יחד איתנו.
אני מרגיש שזה כל כך מדויק ! ותפילה בליבי שהאהבה תראה לי, לנו שמצטרפים למסע החשוב הזה, ולכולנו את הדרכים המיטיבות ביותר להגשימו כמו ענן מעל חלקת שדה ריקה. שנוכל להביא ללבבות האנשים את הבשורה, אשר עבורי היא השמחה והחופש להיות, החופש להגשים, החופש לאהוב ולחוות במלאות את החיים עצמם.
כמו שכתבה נעמי שמר במילים שמאוד מדברות אלי
"כמו ענן להתגשם מעל חלקת שדה ריקה
ולהביא לרגבים את הבשורה הירוקה. "
.
חג סוכות שמח.
שנדע לרקוד עם העולם הארעי המשתנה ובר החלוף.
ושלא משנה מה קורה שם בחוץ, שאש החיים ואהבה מראות לנו תמיד את הבית הפנימי. מחוז חפצנו הנשמתי. תודה. וכך הוא הדבר
.
חג שמח, שלכם באהבה אור

שתפו את הפוסט

פוסטים קשורים